DO 8 MAJA 2019 – ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY GARNCARSKIE

Osoby lubiące twórczo spędzać czas, zapraszamy na Warsztaty Garncarskie, które odbędą się 12 maja (niedziela) 2019 r. w Rzeszowskim Domu Kultury filia Miłocin, przy ulicy Miłocińskiej 75.

Garncarstwo to jedna z najstarszych form sztuki użytkowej i ozdobnej. Piękne przedmioty z gliny zachwycają nas na jarmarcznych straganach i w sklepach folklorystycznych. A może tak spróbować wykonać je własnoręcznie? Doskonałą okazją do tego będą warsztaty garncarskie podczas, których uczestnicy stworzą  na prawdziwym kole garncarskim oryginalne i niepowtarzalne formy z gliny, które później mogą posłużyć jako ozdoby, prezenty lub przedmioty codziennego użytku.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 maja 2019 r. Opłata za warsztaty wynosi 5 zł dzieci i seniorzy, dorośli 15 zł. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Szczegóły dotyczące uczestnictwa zamieszczone są w Regulaminie. Do zgłoszenia należy uzupełnić kartę oraz klauzurę dotyczącą przetwarzania danych osobowych, które znajdują się do pobrania poniżej.

KARTA ZGŁOSZENIA – WARSZTATY GARNCARSKIE

KLAUZULA INFORMACYJNA – WARSZTATY GARNCARSKIE

REGULAMIN – WARSZTATY GARNCARSKIE

 

Archiwa